Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – BC "Valga/Valka"

Latvijas virslīgas turnīra telpu futbolā. "Raba" – "Salaspils"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" - HK "Liepāja"

Hokeja virslīgas līderu duelī uzvaru gūst «Liepāja»

Latvijas hokeja virslīgā sestdien līdervienību duelī HK “Liepāja” ar 4:3 uzvarēja HK “Kurbads”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 14. minūtē atklāja Lauris Rancevs, izvirzot vadībā “Kurbadu”, bet otrās trešdaļas sākumā Māris Diļevka rezultātu izlīdzināja. Jānis Straupe atkal izvirzīja rumbuliešus vadībā, bet Marks Kaleinikovs panāca neizšķirtu 2:2. Otrais periods noslēdzās ar 2:3 jau kurzemnieku labā, par ko atkal parūpējās Kaleinikovs.

Noslēdzošajā trešdaļā Jēkabs Rēdlihs panāca neizšķirtu, bet pēdējo vārdu atkal teica liepājnieki, kad uzvaras vārtus guva Mārtiņš Oskars Freimanis.

Vārtu autors Rēdlihs LTV atklāja, ka liepājnieku veiksmes atslēga bija pieturēties pie spēles plāna un paveikt to uz 100 procentiem. “Nevar teikt, ka mēs necīnījāmies un nespēlējām. Protams, spēlējām, bet es domāju, ka mēs varam pielikt tajās niansītēs, kas mums dod pozitīvu rezultātu,” pauda Rēdlihs.

Vēl sestdien HK “Mogo” ar 6:1 uzvarēja HS “Rīga”. Uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Rūdolfs Maslovskis, pa vienam vārtu guvumam Kārlim Ozoliņam, Renāram Demiteram, Elvisam Želubovskim un Krišam Lipsbergam. Tikmēr zaudētājiem vienīgos vārtus guva Haralds Rauls Slišāns.

Savukārt "Prizma/IHS" ar 3:1 pieveica HK "Zemgale/LLU". "Prizmas" labā ar vārtu guvumiem izcēlās Armands Bērziņš, Edijs Brahmanis un Kristaps Liepa, savukārt zemgaliešu rindās vienīgais gols Egora Kurbatova rēķinā.

Tikmēr HK "Olimp" ar 4:3 uzvarēja HK "Dinaburga". Uzvarētāju rindās vārtu guvumi Aleksandra Jerofejeva, Maksima Širokova, Kirila Galohas un Ročarda Puriņa rēķinos, bet zaudētājiem ar vārtu guvumiem atzīmējās Oskars Ancītis, Edijs Grigorjevs, un Romānds Keda.

Virslīgā līderpozīcijās ar 29 punktiem, kas iekrāti 19 spēlēs ir "Liepāja", kad ar 26 punktiem 15 spēlēs seko "Kurbads"m bet trijnieku ar 22 punktiem noslēdz "Olimp". "Mogo" ar 19 punktiem ir ceturtajā pozīcijā, "Zemgale/LLU" ar 18 punktiem ir piektie, bet sestajā vietā "Dinaburga" ar desmit punktiem. HS"Rīga" izdevies iekrāt astoņus punktus, bet pastarīša lomā ir "Prizma/IHS" ar pieciem punktiem.