Hokeja vārtsargu Merzļikinu nomaina slimības dēļ; Bļugera un Girgensona vienības zaudē

Latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien negaidīti tika nomainīts slimības dēļ. Viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Pitsburgas "Penguins". Svarīgā spēlē zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensonas pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 2:3 piekāpās tiešajiem konkurentiem Ņujorkas "Islanders". Pie pirmās neveiksmes Vegasas "Golden Knights" kreklā tika Teodors Bļugers, kura vienība ar 1:2 zaudēja Floridas "Panthers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins komandas zaudējumā nospēlēja pirmo trešdaļu, kurā atvairīja visus septiņus metienus. Tobrīd rezultāts bija 3:0 "Blue Jackets" labā. Latvietis tika nomainīts slimības dēļ, ziņoja vienība.

Arī otrā trešdaļa noslēdzas ar "Blue Jackets" vadību (4:1), taču trešā perioda ievadā, četru minūšu laikā, "Penguins" rezultātu izlīdzināja un vēlāk uzvarēja papildlaikā.

"Blue Jackets" galvenais treneris Breds Larsens pēc spēles vietējiem medijiem pastāstīja, ka par Merzļikina veselības likstām viņš zināja, taču nebija prognozējis, ka vārtsargs varētu neaizvadīt maču līdz galam. Larsens arī norādīja, ka Merzļikina saslimšana nebūt nebija vienīgās veselības problēmas komandā aizvadītajā mačā.

Breds Larsens par veselības likstām "Blue Jackets" sastāvā
00:00 / 00:27
Lejuplādēt

Kolumbusas "Blue Jackets" un Pitsburgas "Penguins" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo "Sabres" zaudējumā Girgensons uz ledus bija desmit minūtes un 36 sekundes, no kurām 48 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Gan Bufalo "Sabres", gan Ņujorkas "Islanders" pretendē uz vienu no pēdējām vietām NHL Austrumu konferences izslēgšanas zonā.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Islanders" mača svarīgākie notikumi

Savā trešajā spēlē "Golden Knights" komandā Bļugers uz ledus bija 11 minūtes (11:17), no kurām 40 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 43% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vegasas komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Jau ziņots, ka Bļugers pirms nedēļas maiņas darījuma rezultātā no Pitsburgas "Penguins" nonāca Vegasas "Golden Knights" sastāvā.

Vegasas "Golden Knights" un Floridas "Panthers" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 82 punktiem 64 spēlēs ir NHL Rietumu konferences pirmajā vietā. Bufalo vienība ar 68 punktiem 63 spēlēs ir Austrumu konferences 10. vietā, kamēr "Blue Jackets" ar 47 punktiem 64 spēlēs ir pēdējā 16. vietā.