Hokeja vārtsargs Merzļikins nespēlē zaudējumā pret Bļugera «Penguins»; Balcera «Sharks» uzvar

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā otrdien Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:1 pārspēja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets". Latviešu savstarpējā cīņa laukumā šoreiz izpalika, jo Merzļikins savainojuma dēļ spēli izlaida. Citā mačā Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 4:3 uzvarēja Kalgari "Flames", liecina NHL informācija.

Bļugers spēlēja 12 minūtes (12:22), no kurām trīs minūtes un 37 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, uzvarēja 40% iemetienu un maču pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Merzļikins spēli izlaida iepriekš gūtā muguras savainojuma dēļ. "Blue Jackets" vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, kurš tvēra 32 no 37 metieniem jeb 86,5%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Pitsburgas "Penguins" spēlēs spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Balcers uzvarā pār spēcīgo "Flames" spēlēja teju 14 minūtes (13:57), no kurām 50 sekundes mazākumā. Liepājnieks veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un maču pabeidza ar neitrālu +/- koeficientu.

Vēl otrā perioda ievadā 3:1 pārsvars bija Kalgari komandai, taču trīs vārti pēc kārtas ļāva uzvaru svinēt "Sharks".

Sanhosē "Sharks" un Kalgari "Flames" mača epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 87 punktiem 64 spēlēs nostabilizējušies NHL Austrumu konferences trešajā vietā. Devītajā vietā ir "Blue Jackets", kas 64 spēlēs iekrājuši 67 punktus. Savukārt "Sharks" ar 64 punktiem 63 spēlēs 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies katras divīzijas astoņas labākās vienības.