Hokeja vārtsargs Merzļikins ielaiž četras ripas un piekāpjas «Flyers»; zaudē arī citi NHL latvieši

Astoto neveiksmi pēdējās deviņās spēlēs ceturtdien piedzīvoja latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 1:4 zaudēja Filadelfijas "Flyers". Citās spēlēs Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 0:3 zaudēja Ņujorkas "Rangers", Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 3:5 atzina Karolīnas "Hurricanes" pārākumu, bet Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar ar 2:4 piekāpās Kalgari "Flames", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Sanhosē "Sharks" zaudējumu)
Merzļikins atvairīja 27 no 31 metiena jeb 87,1%.

Kolumbusas komanda spēles pirmajā trešdaļā pabija vadībā, taču atlikušajā gaitā "Flyers" guva četrus vārtus pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Filadelfijas "Flyers" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Bļugers spēlēja teju 16 minūtes (15:52), no kurām pusotru minūti (1:38) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 67% iemetienu. Spēli latvietis pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pingvīniem tas bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Rangers" mača spilgtākie mirkļi

Girgensons komandas zaudējumā spēlēja 13 minūtes un 29 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:36) mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar negatīvu rādītāju -1.

Bufalo komanda arī šosezon NHL izslēgšanas turnīrā nespēlēs. "Sabres" tajā nav spējusi iekļūt jau vienpadsmito sezonu pēc kārtas.

Tikmēr "Hurricanes" pēc uzvaras garantēja dalību "play-off" turnīrā.

Bufalo "Sabres" un Karolīnas "Hurricanes" spēles momenti

Balcers spēlēja 13 minūtes (13:13), trīsreiz meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus un bija viens no komandā diviem hokejistiem, kas maču noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju (+1).

Kopvērtējuma tabulā "Penguins" ar 92 punktiem 72 spēlēs atrodas septītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Trīs pozīcijas zemāk ir "Blue Jackets" ar 72 punktiem 72 spēlēs, savukārt "Sabres" ar 63 punktiem ir 72 mačos ir 12. vietā. Rietumos "Sharks" ar 67 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē.

NHL izslēgšanas turnīrā spēlēs katras konferences astoņas vadošās komandas.