Hokeja vārtsargam Merzļikinam uzvara pagarinājumā; Bļugers asistē zaudējumā

Uzvaru pagarinājumā sestdien izcīnīja latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas 5:4 pieveica Detroitas "Red Wings". Tikmēr ar rezultatīvu piespēli izcēlās Teodors Bļugers, taču viņa Pitsburgas "Penguins" ar 3:6 piekāpās Vašingtonas "Capitals". Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 2:3 zaudēja Vankūveras "Canucks", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins atvairīja 34 no 38 metieniem jeb 89,5%.

Latviešu vārtsargs tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Kolumbusas "Blue Jakcets" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Teodors Bļugers spēlēja teju 14 minūtes (13:58), no kurām četras minūtes (4:07) mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divas pretinieku mestās ripas un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Ar rezultatīvu piespēli Bļugers izcēlās pirmā perioda izskaņā, palīdzot "Penguins" izvirzīties vadībā ar 3:2.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Šosezon Blugers guvis deviņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles. Pēdējās divas sezonas latvietis ir apstājies pie 22 rezultativitātes punktiem, taču šo slieksni viņš vēl ne reizi nav spējis pārvarēt.

Pitsburgas "Penguins" un Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Citā spēlē Balcers uz ledus pabija 15 minūtes un 37 sekundes, no kurām minūti un 40 sekundes mazākumā. Liepājnieks veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 100% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu +/- koeficientu.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 92 punktiem 73 spēlēs ir NHL Austrumu konferences septītajā vietā. "Blue Jackets" ar 74 punktiem 73 spēlēs ir 12. pozīcijā. Savukārt "Sharks" ar 67 punktiem 71 spēlēs ir Rietumu konferences 13. vietā.

NHL izslēgšanas spēļu turnīrā iekļūs katras divīzijas astoņas labākās komandas.