Hokeja vārtsarga Merzļikina «Blue Jackets» pārtrauc zaudējumu sēriju; uzvar arī Girgensons

Pirmo uzvaru pēdējās astoņās spēlēs otrdien izcīnīja Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 4:2 pārspēja Filadelfijas "Flyers". Tikmēr Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:2 pārspēja Karolīnas "Hurricanes", bet Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 4:6 zaudēja Kolorādo "Avalanche". Zaudējumu pagarinājumā piedzīvoja arī Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks", kas ar 1:2 piekāpās Edmuntonas  "Oielers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" spēles rezultātu)

Merzļikins "Blue Jackets" uzvarā atvairīja 47 no 49 metieniem jeb 95,9%.

Latviešu vārtsargs tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Filadelfijas "Flyers" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers spēlēja 14 minūtes un 43 sekundes, no kurām divas minūtes (2:06) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 67% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pēdējās septiņās spēlēs "Penguins" uzvarējuši vien divas reizes.

Pitsburgas "Penguins" un Kolorādo "Avalanche" spēles spilgtākās epizodes

Girgensons komandas uzvarā uz ledus bija 14 minūtes un 43 sekundes, no kurām 42 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš atzīmējās ar vienu metienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Bufalo komanda pie punktiem tikusi deviņās no pēdējām desmit spēlēm. Sešās no tām "Sabres" spēlētāji izcīnījuši uzvaras, bet vēl trīs zaudējumi piedzīvoti pēc pamatlaika beigām.

Bufalo "Sabres" un Kolorādo "Avalanche" mača svarīgākie mirkļi

Tikmēr Balcers spēlēja teju 15 minūtes (14:56), no kurām minūti (1:02) mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Liepājnieks spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 92 punktiem 71 spēlē atkrituši uz NHL Austrumu konferences septīto vietu. Trīs pozīcijas zemāk ir "Blue Jackets" ar 72 punktiem 71 spēlē. "Sabres" ar 63 punktiem 71 mačā ir 12. vietā. Rietumu konferencē "Sharks" ar 67 punktiem 69 spēlēs ieņem 13. vietu.

NHL izslēgšanas turnīrā tradicionāli iekļūst abu konferenču astoņas vadošās vienības.