Hokeja vārtsarga Merzļikina «Blue Jackets» pagarinājumā zaudē NHL mačā

Trešo spēli pēc kārtas pie kopvērtējuma punktiem tika latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas izbraukumā svētdien ar 2:3 papildlaikā piekāpās Arizonas "Coyotes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins šajā spēlē atbildēja par "Blue Jackets" vārtu drošību. Viņš atvairīja 22 no 25 metieniem jeb 88%.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē, ar nedaudz vairāk nekā divu minūšu atstatumu, "Coyotes" divas ripas nogādāja Merzļikina sargātajos vārtos. Otrajā periodā "Blue Jackets" vienus vārtus atguva, bet pēdējās 20 minūtēs viņi rezultātu izlīdzināja. Uzvaru mājinieki nodrošināja pagarinājuma otrajā minūtē, trešo reizi pārspējot Merzļikinu.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kolumbusas komanda pēc spēlētām 57 spēlēm ar 41 punktu ir pārliecinoši pēdējā vietā NHL Austrumu konferencē. Par punktu mazāk ir vienīgi Rietumu konferences 16. vietā esošajai Anaheimas "Ducks".

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Minesotas "Wild".