Latvijas hokeja izlase

Intervija ar Miku Indraši

Latvijas hokeja izlase

Latvija - Krievija 2:2. Nails Jakupovs

Intervija ar Hariju Vītoliņu

Hokeja treneris Vītoliņš: Laikam strādāšu kopā ar Znaroku Maskavas «Spartak»

Latvijas treneris Harijs Vītoliņš gatavojas nākamajā sezonā atkal apvienot spēkus ar Oļegu Znaroku un vadīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas "Spartak". Vītoliņš intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka līgums vēl nav parakstīts, bet mutiska vienošanās ir panākta.

Vītoliņš neturpinās vadīt Šveices klubu "Davos", kas viņam piedāvāja jaunu līgumu, tomēr Latvijas speciālists vēlējies vēlreiz izmēģināt spēkus KHL līmenī, kur apkārt hokejam viss esot augstākā līmenī. Vītoliņš ir gatavs no galvenā trenera atkal pārkvalificēties par Znaroka palīgu. 

Ar "Davos" vadību Vītoliņam arvien esot labas attiecības un klubā ar viņa veikumu esot apmierināti. Davosas kluba galvenā trenera amatu Vītoliņš ieņēma pērn decembrī, palīdzot komandai saglabāt vietu Šveices augstākajā līgā.

Trenera karjerā Znaroka asistenta statusā Vītoliņš trīs reizes ieguva KHL Gagarina kausu, kā arī palīdzēja Krievijas izlasei izcīnīt pa vienai zelta un sudraba, kā arī divas bronzas godalgas pasaules čempionātos. Olimpieši no Krievijas Znaroka un Vītoliņa vadībā uzvarēja Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu turnīrā. Vēl pirms panākumiem Krievijā Vītoliņš sadarbībā ar Znaroku trenēja arī Latvijas izlasi.

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti