Hokeja medaļas sadalīs Čehija, Kanāda, Vācija un olimpiskie atlēti no Krievijas

Trešdien Phjončhanā tika aizvadīti olimpiskā hokeja turnīra ceturtdaļfināla mači, kuros vietas pusfinālā izpelnījās Čehija, Krievijas olimpisko atlētu komanda, Kanāda un Zviedrija.

Pusfinālos piektdien spēlēs Čehija ar olimpiskajiem atlētiem no Krievijas un Kanāda ar Vāciju.

Čehija savā mačā ar 3:2 tikai pēcspēles metienos tika galā ar ASV hokejistiem. Pirmajā un otrajā periodā abas komandas apmainījās katra ar vieniem vārtu guvumiem. Trešajā trešdaļā un papildlaikā ripa neatrada ceļu kādos no vārtiem.

Olimpiskie atlēti no Krievijas jau pirmajā trešdaļā spēja trīs ripas raidīt norvēģu vārtos, veicot pieteikumu uz vietu olimpiskajā pusfinālā. Atlikušajā laikā olimpiskie atlēti dubultoja savu gūto vārtu skaitu, uz ko Norvēģija atbildēja ar vienu precīzu metienu.

Kanādas un Somijas duelī vārti netika iekaroti vairāk nekā 40 minūtes, līdz trešā perioda ievadā Kanāda guva pirmos vārtus, kas vēlāk izrādījās arī vienīgais vārtu guvums visā mačā.

Aizraujoša izvērtās zviedru un Latvijas pāridarītāju vāciešu cīņa. Pirmās trešdaļas vidū ar nieka 29 sekunžu starpību Vācija guva divus vārtus. Atstatums saglabājās nemainīgs līdz pat trešā perioda septītajai minūtei, kad Zviedrijas komanda vienus vārtus atguva. Pāris minūtes vēlāk vācieši atjaunoja savu pārsvaru, bet divi vārti divu minūšu laikā ļāva Zviedrijai izlīdzināt rezultātu, novedot cīņu līdz papildlaikam, kurā pārāki bija vācu hokejisti.