Hokeja čempionāta laikā Maskavā aizturēts viens Latvijas pilsonis

Pasaules hokeja čempionāta laikā Maskavā Leģendu parka teritorijā, kur atrodas arī “VTB Ledus pils”, aizturēti vairāk nekā 100 cilvēki par dažādiem likumpārkāpumiem. Starp viņiem arī kāds Latvijas pilsonis, kurš sporta objektā atradies alkohola reibumā, ziņo aģentūra “TASS”.

Ņemot vērā, ka vismaz vienu no čempionāta spēlēm klātienē redzēja apmēram 3000 līdzjutēju, fakts, ka likumsargu redzeslokā nonācis tikai viens Latvijas valstspiederīgais, nav nekas briesmīgs. Kā Maskavā pārliecinājās lsm.lv, likumsargi pie latviešiem gan mēdza pieiet un aizrādīt par smēķēšanu vai atrašanos alkohola reibumā, daži pat netika ielaisti uz spēlēm, taču ar aizturēšanu nekad nesteidzās. Iespējams, lai nebūtu jāaizpilda milzīgās formalitātes.

Taču pēc oficiālās statistikas latvieša pārkāpums ir niecīgs. Likumsargi aizturējuši trīs Ukrainas pilsoņus par mēģinājumu ieiet pasākuma teritorijā ar viltotām akreditācijām,  divus Baltkrievijas pilsoņus par atrašanos alkohola reibumā. Likumsargu ķetnās nonācis arī viens Šveices pilsonis par pasākuma biļetes tirgošanu, neizmantojot kases aparātu.

Pašu Krievijas pilsoņu pārkāpumi ir vēl smagāki nekā ārzemnieku. Viens noziedznieks aizturēts Leģendu parka teritorijā par zādzību – viņš mēģinājis nozagt balvām paredzētu hokeja ekipējumu, ko dažādiem konkursiem sarūpējuši sponsori, bet vēl viens – par sieviešu rokassomiņas zādzību.

“TASS” ziņo: lai nodrošinātu kārtību hokeja čempionāta norises vietā, katru dienu kārtību sargāt turp tika nosūtīti ap 700 Krievijas Iekšlietu ministrijas struktūras darbinieku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti