Sporta ziņas

Nedēļas nogales ziemas sportu notikumu apskats

Sporta ziņas

Jūrmalā sumina gada sportistus, par labākajiem atzīst Ikaunieci-Admidiņu un Samoilovu

Neatkarīgā Amatieru Hokeja līga rīkos Ziemassvētku labdarības akciju

Hokeja amatieru līga palīdzēs labiekārtot Strazdes bērnunamu

Neatkarīgā Amatieru hokeja līga (NAHL) savu 20. gadskārtu sagaidīs ar īpašu Ziemassvētku akciju un palīdzēs labiekārtot Strazdes bērnunamu, trešdien pavēstīja projekta rīkotāji. Viena no senākajām Latvijas hokeja amatieru līgām un tajā spēlējošās komandas vēlas palīdzēt atjaunot bērnunama sanitāro telpu.

NAHL ir apņēmusies kopīgiem spēkiem iespēju robežās palīdzēt atjaunot telpu, kuru izmanto paši mazākie bērnunama iemītnieki un kura jau sen nav labiekārtota. Strazdes bērnunamu par savām mājām šobrīd sauc 17 dažāda vecuma bērni.

Nepieciešamo līdzekļu vākšana noslēgsies īpašā NAHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks 27. decembrī "Volvo" ledus hallē Rīgā. Zvaigžņu spēles laikā notiks arī dažādas stafetes un meistarības paraugdemonstrējumi. Spēles izskaņā ir paredzēta bērnu eglīte, uz kuru kā goda viesi ir uzaicināti Strazdes bērnunama bērni.

NAHL vadība ielūdz ikvienu apmeklēt Zvaigžņu spēli un kopā ar bērniem piedalīties pasākumā. Akcijas rīkotāji arī aicina ikvienu interesentu atbalstīt iniciatīvu bērnunama labiekārtošanai un sola, ka visi savāktie līdzekļi tiks stingri uzskaitīti un par to izmantošanu noteiktajam mērķim sekos pilna atskaite.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti