HK «Rīga» zaudē divu vārtu pārsvaru un sezonas priekšpēdējo spēli

HK „Rīga” pirmdien savās mājās Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē ar 4:2 piekāpās Čehovas „Russkie Vityazi”, liecina organizatoru informācija. Pirmos divus vārtus mačā guva Rīgas hokejisti, tomēr četri vārti pēc kārtas ļāva viesiem tikt pie panākuma.

Vārtus HK „Rīga” labā guva Arvils Bergmanis un Ralfs Vjaters.

Otrdien abas vienības aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli, kas būs HK „Rīga” pēdējais mačs šosezon.

Spēles septītajā minūtē rezultātu atklāja Bergmanis, savukārt otrā perioda sākumā Vjaters panāca divu vārtu pārsvaru laukuma saimniekiem. Pēc nepilnām četrām minūtēm pirmos vārtus guva viesi, bet vēl pēc trim minūtēm rezultāts jau bija neizšķirts. Perioda izskaņā skaitliskajā mazākumā rīdzinieki ielaida trešos vārtus, bet ceturtā ripa HK „Rīga” vārtus atrada nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām.

HK „Rīga” ar 52 punktiem 63 spēlēs ieņem priekšpēdējo 16. vietu turnīra tabulā.