HK «Rīga» uzvar cīņā ar «haizivīm» pēcspēles metienos

HK “Rīga” Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izbraukuma spēlē pret “Sahalinskije akuli” pēcspēles metienos pierādīja savus pārākumu, ar rezultātu 5:4 uzvarot mājiniekus, liecina organizatoru informācija.

Pirmā spēles trešdaļa iesākās “haizivīm” par labu – spēles rezultātu piektajā minūtē atklāja Daniils Kurašovs. Vēl pēc dažām minūtēm viņa kontā vēl viens vārtu guvums. Bet nepilnas piecas minūtes līdz perioda beigām sahalīniešiem izdevās savu pārsvaru trīskāršot – precīzs bija Anatolijs Uspenjevs. Taču rīdzinieki sasparojās, un Kirils Galoha spēja atspēlēt vienu vārtu starpību.

Otrajā trešdaļā rezultāta starpību vēl vairāk samazināja Aleksandrs Visockis, taču Georgijs Viļčinskis parūpējās, lai rezultāta starpība atkal palielinātos. Precīzs bija Oļegs Šiļjaņņikovs, kurš darīja visu, lai otrais periods beigtos ar minimālu vārtu starpību.

Īsta intriga sākās trešajā spēles periodā, kad noraidījumus pamīšus pelnīja gan rīdzinieki, gan “haizivis”. Rezultāts uz tablo mainījās tikai spēles 57. minūtē, kad Galoha spēja to izlīdzināt 4:4. Līdz ar to papildlaiks, kura laikā arī neizdevās noskaidrot spēles uzvarētāju, par spīti diviem Kristapa Zīles noraidījumiem, bet soda metienos pārāki izrādījās rīdzinieki.

Šobrīd HK “Rīga” atrodas MHL Rietumu konferences 11. vietā, 38 spēlēs nopelnot 49 punktus. Regulārajā sezonā rīdziniekiem priekšā vēl trīs spēles. Nākamā spēle HK “Rīga” jau otrdien, kad pretim stāsies “Amurskije Tigri”.