HK «Rīga» sagrauj MHL pastarīti ar rezultātu 9:1

HK “Rīga” svētdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē pret Minskas “Dinamo-Raubiči” sagrāva pretiniekus ar rezultātu 9:1 (1:0, 3:0, 5:1), liecina organizatoru informācija. Iepriekšējā spēlē pret Baltkrievijas komandu rīdzinieki uzvarēja ar rezultātu 7:2.

Pirmais periods nebija rezultatīvs – rīdziniekiem izdevās gūt vien vienus vārtus – precīzs bija Kirils Galoha. Taču otrajā un trešajā periodā notika hokejam īsti neraksturīgs vārtu birums. Proti, otrajā periodā trīs vārti. Divi vārtu guvumi Gatim Spruktam, un precīzs bija arī Uvis Balinskis. Trešajā trešdaļā rīdziniekiem pieci vārtu guvumi - divi vārtu guvumi Vladam Vulkanovam, pa vieniem vārtiem guva Artjoms Pankevičs, Frenks Razgals un Oļegs Šišļaņņikovs. Bet minskiešu labā vārtus guva Jegors Šarangovičs.

Šobrīd HK “Rīga” Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ar 27 punktiem 23 spēlēs ieņem sesto vietu, bet “Dinamo-Raubiči” ar vienu gūto punktu ir absolūta pastarīte visā līgā.