HK «Rīga» Piņķos uzveic «Atlanti»

Noraidījumiem bagātā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē HK “Rīga” svētdien Piņķos uzvarēja ar rezultātu 5:2 Mitišču “Atlanti” vienību, liecina MHL informācija.

Pirmajā periodā spēles rezultātu atklāja HK “Rīga” Kirila Galohas precīzais metiens. Trešdaļa turpinājās agresīvā stilā, pieļaujot virkni pārkāpumus no abu komandu puses, taču vairāk vārtu guvumu šajā periodā nebija.

Toties otrais spēles periods bija rīdziniekiem daudz veiksmīgāks. Vārtus HK “Rīga” labā guva Uvis Balinskis, Oļegs Šišļjaņņikovs, kā arī Robertam Locānam divi vārtu guvumi. “Atlanti” spēja atspēlēt vien vienu vārtu starpību – precīzs bija Aleksandrs Čirva.

Trešais periods ar rezultativitāti neizcēlās – “Atlanti” spēlētājam Aleksejam Carevam izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 5:2.

Šobrīd HK "Rīga" ar 43 punktiem 34 spēlēs ieņem 11. vietu MHL Rietumu konferencē. Komandu no iekļūšanas izslēgšanas turnīrā šķir 18 punkti. Tādējādi HK "Rīga" saglabā tikai teorētiskas iespējas tikt "play-off", jo jāaizvada vien astoņas spēles regulārajā čempionātā.

Nākamo spēli HK “Rīga” aizvadīs pret “Atlanti” jau pirmdien.