HK «Rīga» neizdodas vēlreiz pārspēt «Atlanti» hokejistus

HK "Rīga" pirmdien Piņķos ar 3:6 zaudēja Mitišču "Atlanti" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Krievijas komandai izdevās revanšēties par neveiksmi dienu iepriekš, kad pārāki bija rīdzinieki (5:2).

HK "Rīga" pēc Jevgēņija Tureviča, Uvja Balinska un Oļega Šišļaņņikova gūtajiem vārtiem spēlē trīsreiz ieguva minimālu pārsvaru, taču neveiksmīgi aizvadīja pēdējo trešdaļu. Viesi pēdējā perioda sākumā panāca neizšķirtu 3:3 un iemeta vēl trīs vārtus, ar ko pietika pārliecinošai uzvarai.

Rīdziniekiem izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs praktiski ir zudušas, jo septiņas spēles pirms regulārās sezonas noslēguma komandai pietrūkst 20 punktu.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 35 spēlēs iegūtiem 43 punktiem arvien ieņem 6.vietu astoņu komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.