HK «Rīga» MHL sezonu noslēdz ar zaudējumu

HK “Rīga” savā pēdējā spēlē šajā sezonā Jaunatnes hokeja līgā (MHL) svētdien ar rezultātu 4:1 piekāpās MHK “Spartak”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā spartakieši uzreiz parādīja, kurš ir šīs spēles līderis, nelaižot HK “Rīga” pie teikšanas. Spēles otrajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Vjačeslavs Ipatovs, astotajā minūtē Valērijs Gurins, bet trešos vārtus guva Sergejs Kļečkins.

Otrajā trešdaļā vārtu birums no spartakiešu puses apstājās. Izmantojot vairākumu, rīdziniekiem beidzot izdevās tikt pie savas iespējas – vārtu starpību samazināja Kirils Galoha.

Trešajā spēles periodā Dmitrijam Vorobjovam atkal izdevās palielināt vārtu starpību. Rīdzinieki gan centās revanšēties, taču ripa pretinieku vārtos tā arī nespēja iekļūt.

HK “Rīga” izredzes spēlēt MHL izslēgšanas spēlēs zaudēja jau sen, un sezonu pabeidza ar 42 spēlēs gūtu 51 punktu. Savukārt MHK “Spartak” ar 40 spēlēs gūtu 71 punktu ierindojas Rietumu konferences sestajā pozīcijā un cīņas turpinās.