HK «Rīga» hokejisti vēlreiz pārspēj MHL divīzijas atpalicējus

HK "Rīga" izbraukumā Baltkrievijā sestdien ar 4:2 pārspēja "Dinamo-Raubiči" vienību un atkārtoja piektdien gūto panākumu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Dienu iepriekš rīdzinieki abu komandu spēlē bija pārāki ar 7:2 un pārtrauca piecu neveiksmju sēriju.

Otrajā cīņā uzvarētājiem Molodečno ar gūtiem vārtiem izcēlās Roberts Locāns, Erlends Kļaviņš, Oļegs Šišļaņņikovs un Emīls Ezītis. HK "Rīga" otrās trešdaļas vidū panāca 4:0 pārsvaru, tomēr mājinieki līdz pārtraukumam rezultāta starpību samazināja un trešajā periodā vēlreiz pārspēja HK "Rīga" vārtsargu Salvi Balandīnu.

Abas komandas 28. un 29.novembrī aizvadīs vēl divas spēles HK "Rīga" mājvietā Piņķos.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 21 spēlē iegūtu 21 punktu arvien ir priekšpēdējā -7.- vietā astoņu komandu konkurencē. "Dinamo-Raubiči" 21 spēlē ir tikai viens punkts par zaudējumu pagarinājumā.

Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.