HK «Rīga» hokejisti pamatīgi zaudē līderiem Jaroslavļas «Loko»

Rīgas "Dinamo" jauniešu hokeja komanda HK "Rīga" sestdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:6 kapitulēja Rietumu konferences un visas līgas līdervienībai Jaroslavļas "Loko", informēja organizatori.

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Kirils Galoha.

Rezultātu 15.minūtē atklāja "Loko" hokejists Romāns Krikuņenko, taču četras minūtes vēlāk Galoha panāca izlīdzinājumu. Tiesa, tie bija rīdzinieku pirmie un pēdējie vārti šajā mačā, jo turpinājumā Jaroslavļas komanda guva piecus bezatbildes vārtus, tiekot pie pārliecinošas uzvaras.

Jau ziņots, ka abas komandas tikās jau piektdien, kad uzvaru ar 2:0 izcīnīja "Rīga", turklāt vienus vārtus guva Galoha. Rīdziniekiem piektdienas mačs bija pirmā spēle pēc gadumijas.

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 37 punktiem 29 spēlēs joprojām ieņem sesto vietu starp astoņām komandām, tomēr pirmais četrinieks ir 13 punktu attālumā. Savukārt "Loko" šosezon 29 spēlēs izcīnījusi 22 uzvaras un ar 68 punktiem ir ne tikai Ziemeļrietumu divīzijas un Rietumu konferences, bet arī visas līgas līdere.

Latvijas klubs šobrīd aizvada četru izbraukuma spēļu sēriju. Pēc sestdienas mača rīdziniekiem 12. un 13.janvārī būs jāspēlē pret Čerepovecas "Almaz".