HK «Rīga» hokejisti paliek tukšā pret Tambijeva vadīto Sanktpēterburgas «Dinamo»

HK "Rīga" trešdien Piņķos ar 0:3 piekāpās Sanktpēterburgas "Dinamo", ko vada rīdzinieku bijušais galvenais treneris Leonīds Tambijevs, liecina Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) informācija. Abas komandas vēlreiz tiksies ceturtdien, kad mājiniekiem būs revanša iespēja.

Viesi pirmajā trešdaļā ar 15 sekunžu intervālu divreiz iemeta ripu Gustava Grigala sargātajos vārtos, bet trešā perioda septītajā minūtē rezultāts kļuva 0:3. Neveiksme pasliktināja HK "Rīga" izredzes cīņā par dalību izslēgšanas spēlēs, jo Sanktpēterburgas "Dinamo" ir tiešs konkurents Ziemeļrietumu divīzijā.

Tambijevs bija HK "Rīga" galvenais treneris pirmās četras sezonas kopš komandas nodibināšanas 2010.gadā.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 32 spēlēs iegūtiem 40 punktiem arvien ieņem 6.vietu astoņu komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības. HK "Rīga" no četrinieka šķir jau 18 punkti.