HK «Rīga» hokejisti minimāli piekāpjas Krievijas U-18 izlasei

Cerības uz vietu izslēgšanas turnīrā jau zaudējusī HK "Rīga" ceturtdien Piņķos ar 3:4 zaudēja Krievijas U-18 izlasei Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja rīkotāji. Līdz sezonas beigām Rīgas "Dinamo" jauniešu komandai atlikušas vēl sešas spēles.

HK "Rīga" pēc diviem otrajā trešdaļā Aleksandra Visocka gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr viesi līdz pārtraukumam rezultāta starpību samazināja, bet trešā perioda sākumā ar 13 sekunžu intervālu iemeta vēl divus vārtus un pārņēma vadību. Lai gan Emīls Ezītis ātri panāca neizšķirtu, perioda vidū viesi vēlreiz nodrošināja vienu vārtu pārsvaru, ko nosargāja arī mača galotnē.

Rīdziniekiem jau pirms spēles nebija izredžu iekļūt izslēgšanas spēlēs, jo vairs nav iespējams iekļūt četriniekā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā.

Ar 36 spēlēs iegūtiem 43 punktiem HK "Rīga" divīzijā saglabā 6.vietu astoņu komandu konkurencē, savukārt Krievijas U-18 izlase ir pārliecinoša līdere Centra divīzijā un jau garantējusi dalību izslēgšanas spēlēs. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs katras divīzijas četras spēcīgākās vienības.