HK «Rīga» hokejisti klubu Pasaules kausā jauniešiem zaudē ceturtdaļfinālā

HK "Rīga" klubu Pasaules kausa turnīrā jauniešu komandām ceturtdien Krievijā ar 1:3 ceturtdaļfinālā zaudēja Somijas vienībai Helsinku "Jokerit", liecina organizatoru informācija. Rīdzinieki turnīrā Tatarstānā aizvadīs vēl vienu spēli par 5. vai 7.vietu.

Vienīgos vārtus HK "Rīga" guva Uvis Balinskis piecas minūtes pirms spēles beigām, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3.

Ielaižot trīs ripas skaitliskā mazākumā, Latvijas komanda pēc divām trešdaļām bija iedzinējos ar 0:3. Otrajā trešdaļā rīdzinieki neizmantoja iespēju, spēlējot piecatā pret trim, bet drīz pēc tam, kad tāds pats pārsvars bija pretiniekiem, ielaida divus vārtus.

Rīdzinieku pēdējie pretinieki kļūs zināmi pēc visu ceturtdaļfinālu noslēguma.

HK "Rīga" hokejisti grupu kārtā pēcspēles metienos piekāpās Prāgas "Sparta" (4:5), uzvarēja Zviedrijas klubu Malmes "Redhawks" (3:2) un zaudēja Krievijas vienībai  Ņižņekamskas "Reaktor" (1:5). Grupā HK "Rīga" ierindojās 3.vietā četru komandu konkurencē.

Pusfināli un fināli par zemākajām vietām notiks sestdien, savukārt svētdien kļūs zināmi uzvarētāji un 3.vietas ieguvēji. Turnīrā piedalās astoņas komandas no Čehijas, Krievijas, Kazahstānas, Latvijas, Slovākijas, Somijas un Zviedrijas.

Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezona sāksies 4.septembrī. HK "Rīga" pirmo spēli turnīrā, kur startēs trīs valstu 31 komanda, aizvadīs dienu vēlāk mājās pret Maskavas "Spartak".