HK «Rīga» hokejisti gada pēdējā mačā zaudē pēcspēles metienos

HK "Rīga" pirmdien Piņķos ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Sanktpēterburgas SKA-1946 vienībai, kam izdevās revanšēties par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Abu komandu spēlē svētdien rīdzinieki bija pārāki ar 4:2.

Pēcspēles metienos HK "Rīga" spēlētāji visos trijos mēģinājumos palika tukšā, bet Arhips Ņekoļenko vienīgo reizi sērijā pārspēja mājinieku vārtsargu Salvi Balandīnu un nodrošināja Krievijas komandai uzvaru.

Pamatlaikā laukuma saimniekiem vienīgos vārtus guva Frenks Razgals, kurš otrā perioda sākumā atklāja rezultātu. Savukārt viesiem izlīdzinājumu četras minūtes pirms pēdējā pārtraukuma panāca Ņekoļenko un rezultāts līdz pagarinājuma beigām vairs nemainījās.

Nākamās spēles HK "Rīga" aizvadīs izbraukumā Krievijā, 8. un 9.janvārī tiekoties ar Jaroslavļas "Loko".

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 27 spēlēs iegūtiem 34 punktiem arvien ieņem 6.vietu astoņu komandu konkurencē. SKA-1946 ir divīzijas vicelīderi. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.