HK «Rīga» hokejisti ar zaudējumu Sanktpēterburgā atsāk MHL sezonu

HK "Rīga" trešdien viesos Sanktpēterburgā ar 1:3 zaudēja vietējam SKA-1946 Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, kas Latvijas komandai bija pirmā cīņa kopš oktobra priekšpēdējās nedēļas, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas ceturtdien tiksies atkārtoti.

Vienīgos vārtus HK "Rīga" guva Kirils Galoha, kurš otrās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu 1:1. Rezultātu mājinieki pirmā perioda priekšpēdējā minūtē atklāja, spēlējot mazākumā, savukārt piecas minūtes pirms mača beigām realizēja skaitlisko vairākumu.

Pusotru minūti pirms spēles noslēguma rīdzinieki vārtsargu Gustavu Grigalu aizstāja ar sesto laukuma spēlētāju, taču ielaida ripu tukšajos vārtos.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 16 spēlēs iegūtiem 15 punktiem arvien ir priekšpēdējā -7.- vietā astoņu komandu konkurencē. Regulārās sezonas noslēgumā izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.