HK «Prizma» hokejisti spraigā cīņā uzveic vicečempionus «Zemgale/LLU»

Latvijas čempionāta vicelīderi HK "Prizma" otrdien savā laukumā ar 3:2 pārspēja pērnās sezonas sudraba medaļniekus "Zemgale/LLU" hokejistus. Uzvaru HK "Prizma" nodrošināja Miks Komuls ar precīzu metienu pēdējās trešdaļas vidū.

Otrā perioda vidū HK "Prizma" pārsvars sasniedza 2:0, tomēr vadībā noturēties laukuma saimniekiem neizdevās. Sanda Grīnberga un Maksima Širokova nodrošināto divu vārtu vadību viesi likvidēja vēl līdz pēdējam pārtraukumam. Rezultāta starpību samazināja Ričards Bernhards, bet Juliāns Misjus panāca 2:2.

Līderpozīcijas turnīra tabulā ieņem HK "Mogo" ar 26 punktiem 10 spēlēs, turpretim HK "Prizma" rēķinā ir 25 punkti 12 spēlēs.

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.