Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Jūrmala" - "Kalev Cramo". Kaspars Vecvagars

Latvijas vīriešu handbola virslīga. "Jūrmalas Sports" – "Vaiņode"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" - HK "Zemgale/LLU"

HK «Olimp» papildlaikā izcīna uzvaru virslīgas mačā «Arēnā Rīga»

Hokeja komanda "Olimp" svētdien "Arēnā Rīga" ar 3:2 papildlaikā pārspēja "Zemgale/LLU" Latvijas hokeja virslīgas ietvaros.

Uzvaras vārtus "Olimp" komandas labā guva Aleksandrs Jerofejevs

Pirmajā periodā uzvarētāji prata iegūt pārsvaru, bet pretinieki to prata izlīdzināt. Šāds pats scenārijs bija arī otrajā periodā. Pēdējā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Pēc uzvaras "Olimp" pacēlās uz trešo ietu turnīra tabulā, kam septiņas spēlēs 11 punkti. Tikpat punkti sešās spēlēs ir otrajā vietā esošajam HK "Liepāja", kamēr "Kurbads" ar 14 punktiem septiņas spēlēs ir pirmie.