HK «Olimp» hokejisti spraigā mačā gūst otro uzvaru Kontinentālā kausa grupas turnīrā

HK "Olimp" sestdien Budapeštā ar uzvaru 5:3 pār Igaunijas klubu Tartu "Välk" turpināja Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa grupu kārtas turnīru, kur Latvijas čempionvienība guvusi panākumus abās aizvadītajās cīņās, liecina rīkotāju informācija.

"Välk" otrajā trešdaļā izvirzījās vadībā 2:0, bet Georgijs Pujacs un Sandis Grīnbergs līdz pēdējam pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Pēdējā periodā jau Igaunijas komanda rezultātu līdzsvaroja, likvidējot Grīnberga nodrošināto minimālo pārsvaru. Mača priekšpēdējā minūtē Kirils Tambijevs guva uzvaras vārtus un Miķelis Rēdlihs pirms beigu svilpes vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK "Olimp" uzvarēja Kijevas "Sokil", bet turnīra noslēgumā svētdien tiksies ar mājiniekiem "Ferencvarosi", kas sestdien ar 1:4 zaudēja Ukrainas klubam.

Pirmās vietas ieguvēji četru komandu konkurencē iekļūs nākamajā grupas kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu 2022.gada janvārī paredzētajā finālā.

HK "Olimp" turnīrā iesaistījās otrajā grupu kārtā.