HK «Olimp» hokejisti ar uzvaru sāk Kontinentālā kausa turnīru

Latvijas čempioni HK "Olimp" piektdien Budapeštā ar 4:1 uzvarēja Ukrainas klubu Kijevas "Sokil" pirmajā spēlē Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa grupu kārtas turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Trīs vārtus uzvarētājiem guva Georgijs Pujacs, bet vienu reizi izcēlās Krists Apsītis.

Rezultātu Pujacs atklāja pirmās trešdaļas izskaņā, savukārt Apsītis pēc pārtraukuma rezultātu divkāršoja. Pujacs otrajā periodā panāca 4:0, līdz "Sokil" vienus vārtus atguva Andrijs Mihnovs.

Turnīra debitantu "Olimp" pretinieks grupas kārtas turpinājumā sestdien būs Igaunijas klubs Tartu "Välk", savukārt noslēgumā svētdien jāspēlē pret laukuma saimniekiem "Ferencvarosi".

Piektdien pirmajā spēlē "Ferencvarosi" ar 8:1 pārspēja Tartu "Välk" hokejistus.

Pirmās vietas ieguvēji iekļūs nākamajā grupas kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu 2022.gada janvārī paredzētajā finālā.

HK "Olimp" turnīrā iesaistījās otrajā grupu kārtā.