HK «Mogo» sper trešo soli pretim Latvijas hokeja čempionāta finālam

HK "Mogo" svētdien viesos ar 3:0 pārspēja HK "Prizma" hokejistus Latvijas čempionāta pusfināla sērijas spēlē un pietuvojās dalībai finālā. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 3:0, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā HK "Mogo" vadībā izvirzīja Ronalds Cinks, bet otrā perioda vidū Elviss Želubovskis un Kaspars Saulietis nodrošināja viesiem trīs vārtu pārsvaru. Nepārspēts "Mogo" vārtos palika Henrijs Ančs, atvairot 12 metienus.

Ceturtajā spēlē sērijā, kas būs otrdien HK "Prizma" laukumā, HK "Mogo" jau var nodrošināt dalību finālā.

Otrā pusfināla sērijā pašreizējie čempioni HK "Kurbads" ar 3:0 ir vadībā pret "Zemgale/LLU" un nākamajā spēlē pirmdien var kļūt par pirmajiem finālistiem.

Pusfinālu uzvarētāji par čempionu lauriem cīnīsies finālsērijā, bet 3.vietas ieguvēju noteiks pēc regulārās sezonas rezultātiem.