HK «Mogo» sarūpē uzvaru pār HS «Rīga» hokejistiem

Latvijas hokeja čempionātā šodien norisinājās trīs spēles. Pārsteigumu sārūpēja turnīra jaunākā komanda HS “Rīga”, kas ar minimālu rezultātu 2:3 atzina līdervienības “Mogo” pārākumu.

Abas komandas pirmo periodu sāka līdzīgi. Vairāk ar spēka spēli izcēlās mājinieki, kuri centās nosēdināt pieredzējušo hokejistu baterijas. Pirmā vairākuma iespēja bija “Mogo” komandai – vienu sekundi līdz mazākuma baigām Oskars Bārtulis ar šķēlienu no zilās līnijas pārspēja Deivu Rolovu. Nedaudz vēlāk vārtu autors Bārtulis devās uz noraidīto soliņa bet mājinieki šo iespēju neizmantoja. Līdz trešdaļas beigām bija vēl viena iespēja vairākumā, bet HS “Rīga” nosedza visas metienu līnijas. Periods noslēdzās ar viesu pārsvaru 1:0. “Mogo” galvenais treneris, vērtējot HS “Rīga” sniegumu pirmajā trešdaļā, norādīja, ka pretinieki spēlējuši piesardzīgi pasīvi.

"Mogo" uzvar HS "Rīga"
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Otrajā trešdaļā, kad bija nospēlēta pusminūte, “Mogo” aizsargs Tomass Zeile no zilās līnijas guva otros vārtus komandas labā. Otrajā periodā “Mogo” dominanci varēja redzēt pēc laukuma zonām. Otrais periods gan noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Trešā perioda sākumā “Mogo” izveidoja vairākus bīstamus momentus, bet tos neitralizēja HS “Rīga” vārtsargs Rolovs. Pēc spēles viņš norādīja, ka šis mačs, salīdzinoši ar iepriekšējiem pret “Mogo” bijis daudz saturīgāks. Pats juties svaigs un varējis labi ķert, bet ar to nav pieticis.

Perioda astotajā minūtē Bārtulis guva otros vārtus, mačā panākot rezultātu 3:2 “Mogo” labā.