HK «Mogo» papildlaikā liedz HK «Liepāja» tikt pie pirmā panākuma sezonā

Latvijas hokeja virslīgas mačā HK „Mogo” trešdien savās mājās atspēlējās un papildlaikā ar 3:2 pārspēja HK „Liepāja”, apturot kurzemniekus no pirmā sezonas panākuma gūšanas, liecina organizatoru informācija.

Uzvaras vārtus papildlaika ievadā guva Gatis Gricinskis.

Vārtus „Mogo” sastāvā guva arī Rihards Marenis un Artjoms Pankevičs, bet liepājniekiem divas ripas vārtos nogādāja Roberts Štelmahers.

Pirmā perioda izskaņā rezultātu atklāja Marenis, bet otrajā periodā savus abus vārtus guva Štelmahers. Nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Pankevičs vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet spēlei punktu papildlaika otrajā minūtē pielika Gricinskis.

Sezonas kopvērtējumā „Mogo” ar 11 punktiem piecos mačos ir otrie, piecus punktus atpaliekot no „Riga Prizma” vienības, kas aizvadījusi par spēli vairāk.

Tikmēr HK „Liepāja” bez uzvarām piecās spēles ir priekšpēdējie ar diviem punktiem apsteidzot vienīgi sausā esošo līgas debitanti „Lido”.