Latvijas Hokeja virslīgas pusfināls. HK "Kurbads" 3:0 "Zemgale/LLU"

TTT Rīga piekāpjas Jekaterinburgas UGMK Eirolīgas ceturdaļfināla otrajā spēlē

LČ hokejā.HK Mogo : HK Prizma

HK «Mogo» Latvijas hokeja čempionāta pusfinālā panāk divu uzvaru pārsvaru

HK "Mogo" piektdien uz sava ledus ar 7:0 graujoši uzvarēja HK "Prizma" hokejistus Latvijas čempionāta pusfināla sērijas spēlē, kurā četrus vārtus guva Kaspars Saulietis, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2:0.

Saulieša divas iemestas ripas un Riharda Mareņa vārtu guvums ļāva HK "Mogo" jau pirmās trešdaļas vidū panākt 3:0 pārsvaru. Mača iznākums praktiski bija izšķirts pēc otrā perioda, ko laukuma saimnieki pēc Saulieša un Kaspara Gricinska precīzajiem metieniem noslēdza ar 5:0. Līdz mača izskaņai skaitliskā vairākuma izspēlē izcēlās Juris Ziemiņš un vēlreiz Saulietis.

Trešā spēle sērijā būs svētdien jau HK "Prizma" laukumā.

Otrā pusfināla sērijā pašreizējie čempioni HK "Kurbads" ar 2:0 ir vadībā pret "Zemgale/LLU". Nākamo cīņu abas komandas aizvadīs sestdien.

Pusfinālu uzvarētāji par čempionu lauriem cīnīsies finālsērijā, bet 3.vietas ieguvēju noteiks pēc regulārās sezonas rezultātiem.