HK «Mogo» hokejisti zaudē arī otrajā spēlē IIHF Kontinentālā kausa turnīrā

Latvijas hokeja čempioni HK "Mogo" sestdien Asiago, Itālijā, ar 2:5 piekāpās Dānijas klubam Herningas "Blue Fox" un praktiski šķīrās no izredzēm sasniegt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas superfinālu, liecina organizatoru informācija. Trešajā grupu kārtā Latvijas komandai atlikusi vēl viena spēle.

Vārtus HK "Mogo" guva brāļi Miks un Edgars Lipsbergi, taču pēdējā trešdaļā "Blue Fox" turējās drošā vadībā.

Miks Lipsbergs otrās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu 1:1. Tomēr vēl līdz pārtraukumam "Blue Fox" nodrošināja divu vārtu pārsvaru, ko pēdējā trešdaļā palielināja līdz 4:1. HK "Mogo" vēl aizstāja vārtsargu Henriju Anču ar laukuma spēlētāju un nepilnas divarpus minūtes pirms beigu svilpes Edgars Lipsbergs rezultāta starpību samazināja. Taču, turpinot spēlēt bez vārtsarga, Latvijas komanda ielaida piektos vārtus.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Latvijas klubs cieta sagrāvi pret Kazahstānas čempioniem Pavlodaras "Irtiš" (2:11). Turnīra noslēgumā svētdien HK "Mogo" pretinieki būs mājinieki "Asiago Hockey".

Kontinentālā kausa superfinālam, kas risināsies no 8. līdz 10. janvārim, kvalificēsies pa divām divu grupu labākajām komandām.

HK "Mogo" turnīru sāka oktobrī otrajā grupu kārtā Ungārijā, kur guva trīs uzvaras, pārspējot mājiniekus Miškolcas "Jegesmedvek" (2:1), Spānijas CH "Jaca" (6:3) un Slovēnijas klubu Jeseņices "Akroni" (4:1).