HK «Mogo» hokejisti uzvar «Zemgale/LLU», izvirzās Latvijas čempionāta līderos

HK "Mogo" hokejisti Latvijas čempionāta spēlē sestdien mājās ar 3:1 uzvarēja "Zemgale/LLU" vienību un atgriezās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar HK "Liepāja" uzvaru pār "Kurbadu")
Uzvarētājiem vārtus guva Elviss Želubovskis, Vladimirs Mamonovs un Juris Ziemiņš, bet "Zemgale/LLU" izcēlās Vladislavs Adeļsons.

Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Želubovskis atklāja rezultātu, tomēr Adeļsons paspēja līdz pārtraukumam atjaunot neizšķirtu. Mamonovs pēdējā perioda vidū guva HK "Mogo" otros vārtus, un piecas minūtes pirms beigu svilpes Ziemiņš nostiprināja mājinieku pārsvaru.

Līderpozīcijas turnīra tabulā HK "Mogo" nodrošina 20 punkti astoņās spēlēs. Viens punkts mazāk ir HK "Prizma", kas turklāt jau aizvadīja vienu spēli vairāk. Pirmajā trijniekā ar 15 punktiem 10 spēlēs ir arī HK "Kurbads", kas sestdien viesos ar 2:3 zaudēja HK "Liepāja" hokejistiem. Kurzemes komanda tika pie pirmās uzvaras turnīrā.

Liepājniekiem uzvaras vārtus 21 sekundi pirms spēles beigām vairākumā guva Bruno Zabis.

Uzvaru sestdien guva arī HS "Rīga", kas savā laukumā ar 8:0 pārspēja "Lido" vienību. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Aleksandrs Biškins.

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.