HK «Mogo» hokejisti uzvar un kļūst par virslīgas līderiem

Pašreizējiem čempioniem HK "Mogo" pēdējā trešdaļā gūti četri vārti pirmdien nodrošināja uzvaru 7:3 pret HS "Rīga" un līderpozīcijas Latvijas hokeja virslīgas turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Otrās trešdaļas 5. minūtē HS "Rīga" pārsvars sasniedza 3:0, tomēr spēles turpinājumā pārāki bija viņu pretinieki. Vēl līdz pēdējam pārtraukumam laukuma saimnieki triju minūšu intervālā panāca neizšķirtu, bet trešajā periodā nodrošināja itin pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētājiem vārtus guva septiņi dažādi spēlētāji, tostarp Rustams Begovs izcēlās ar vienu precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm. HS "Rīga" divus vārtus guva Daniels Riekstiņš.

HK "Mogo" 14 spēlēs ir 31 punkts, kas līderiem ļauj par vienu punktu apsteigt HK "Liepāja", kam gan ir viena spēle rezervē.

Virslīgā regulārajā sezonā paredzēts izspēlēt piecus apļus, pēc kuriem izslēgšanas turnīrā tiks sešas komandas, tostarp divas labākās uzreiz nodrošinās dalību pusfinālā.