HK «Mogo» hokejisti pēcspēles metienos uzvar virslīgas līderu cīņā

Pašreizējie titula īpašnieki HK "Mogo" trešdien Piņķos ar 2:1 pēcspēles metienos pieveica HK "Liepāja" un pietuvojās pieveiktajiem pretiniekiem Latvijas čempionāta virslīgas turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Pamatlaikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem trešā perioda otrajā pusē, kad Andris Siksnis vadībā izvirzīja HK "Mogo", bet Mārtiņš Oskars Freimanis nepilnu minūti vēlāk atjaunoja neizšķirtu. Pēcspēles metienos laukuma saimnieku uzvaru nodrošināja Vladimirs Mamonovs.

Pārliecinošu uzvaru trešdien izcīnīja "Zemgale/LLU", kas Jelgavā ar 5:1 pārspēja HS "Rīga" hokejistus un pakāpās uz trešo vietu.

Tabulā līderi ir  HK "Liepāja" ar 25 spēlēs iekrātiem 56 punktiem, savukārt HK "Mogo" ir 55 punkti un viena spēle rezervē. "Zemgale/LLU" ar 51 punktu ieņem 3.vietu un ir vienu punktu priekšā HK "Kurbads", kas aizvadījis divas spēles mazāk.

Regulārajā sezonā septiņas komandas izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Divas labākās regulārā čempionāta komandas uzreiz tiks pusfinālā.