HK «Mogo» hokejisti iekļūst IIHF Kontinentālā kausa trešajā kārtā

Latvijas čempioni hokejā HK "Mogo" svētdien Ungārijas pilsētā Miškolcā ar 4:1 uzvarēja Slovēnijas komandu Jeseņices "Akroni", izcīnot trešo uzvaru trīs spēlēs un iekļūstot Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešajā kārtā, liecina IIHF informācija.

HK "Mogo" divus vārtus guva Miks Lipsbergs, kuram arī viena rezultatīva piespēle, bet pa reizei precīzi bija Edgars Lipsbergs un Rūdolfs Prūsis. Divas rezultatīvas piespēles izdarīja Jānis Brakšs.

Latvijas čempioni spēles 7. minūtē nokļuva iedzinējos, kad rezultātu atklāja Alešs Jekličs, bet 12. minūtē Miks Lipsbergs atjaunoja neizšķirtu. Otrā perioda 32. minūtē Edgars Lipsbergs vadībā izvirzīja HK "Mogo", trešā perioda 44. minūtē Prūsis vairākumā panāca 3:1, bet pēdējā minūtē - deviņas sekundes pirms finālsirēnas Miks Lipsbergs ripu raidīja tukšos pretinieku vārtos, nodrošinot uzvaru ar 4:1.

Vārtos Henrijs Ančs atvairīja 15 no 16 metieniem.

HK "Mogo" izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs un ar deviņiem punktiem ieņēma pirmo vietu četru komandu konkurencē, tiekot nākamajā kārtā.

Jau ziņots, ka HK "Mogo" turnīru sāka ar 2:1 pārspējot mājiniekus - Miškolcas "Jegesmedvek" komandu, bet otrajā mačā sestdien ar 6:3 pieveica Spānijas klubu CH "Jaca".

HK "Mogo" Kontinentālā kausa trešajā kārtā no 20. līdz 22. novembrim Itālijas pilsētā Asiago D grupā spēlēs pret Dānijas "Herning Blue Fox", Kazahstānas "Yertis Pavlodar" un Itālijas "Asiago Hockey" komandām.

Kontinentālā kausa superfināls notiks no 8. līdz 10. janvārim. Tam kvalificēsies D un E grupu divas labākās komandas.

HK "Mogo" pagājušajā sezonā izcīnīja Latvijas čempiona titulu, fināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 4:2 uzveicot HK "Kurbads".