HK «Mogo» hokejisti ar uzvaru Ukrainā sāk Kontinentālā kausa turnīru

Latvijas čempioni HK "Mogo" piektdien Brovaru pilsētā Ukrainā ar 5:3 uzvarēja Rumānijas spēcīgāko klubu Brašovas "Corona" pirmajā spēlē Starptautiskās Hokeja federācijas Kontinentālā kausa otrās grupu kārtas turnīrā.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Gatis Gricinskis.

Pirmajā trešdaļā Latvijas komandai divu vārtu pārsvaru nodrošināja Vladimirs Mamonovs un Edgars Kurmis, bet pāris minūtes pirms otrā perioda beigām Gricinskis panāca 3:0. Rumānijas komandā ar vārtu guvumu pēdējās trešdaļas sākumā izcēlās Gergo Biro, savukārt Gricinskis ātri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Pavlo Borisenko un Kodijs Fovlijs vēl līdz perioda vidum samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr Andris Siksnis ar piekto vārtu guvumu pusotru minūti pirms beigu svilpes nostiprināja Latvijas čempionu uzvaru.

"Mogo" pretinieks grupā sestdien būs Serbijas klubs Belgradas "Crvena Zvezda", savukārt noslēgumā svētdien jāspēlē pret laukuma saimniekiem Doņeckas "Donbass".

Uzvarētāji iekļūs nākamajā grupas kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu 2020.gada janvārī paredzētajā finālā. Turnīrs Ukrainā ilgs līdz svētdienai, 20.oktobrim.