Latvijas čempionāta 3.posms distanču slēpošanā

Latvijas hokeja virslīga, HK "Prizma" 6:1 HK "Mogo"

Latvijas hokeja virslīga, HK "Prizma" - HK "Mogo"

HK «Mogo» gūst uzvaru un iekļūst virslīgas finālā

HK "Mogo" otrdien ar rezultātu 6:1 uzvarēja HK "Prizma", Latvijas hokeja virslīgas (OHL) pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām pārliecinoši gūstot virsroku ar 4-0, un iekļuva finālā, kur cīnīsies par čempiona titulu ar HK "Kurbads".

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Gatis Gricinskis, bet vēl pēc divām minūtēm vairākumu izmantoja Jānis Ozoliņš. Pirmajā spēles trešdaļā ar vārtu guvumu vēl izcēlās Andris Siksnis, HK "Mogo" aizejot pārtraukumā ar komfortablu trīs vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā divus vārtus guva Rihards Marenis, neatstājot "Prizmai" pat vairs cerību stariņu uz rezultāta izlīdzināšanu.

Noslēdzošajā trešdaļā turpinājās "Mogo" ofensīva. Jau septītajā perioda minūtē vārtus guva Toms Opelts. Goda vārtus  četras minūtes pirms spēles beigām, izmantojot vairākumu, guva Edijs Brahmanis.

Jau ziņots, ka otrajā pusfināla duelī pārliecinoši uzvarēja HK "Kurbads", sērijā līdz četrām uzvarām pārleicinoši uzvarot "Zemgale/LLU" vienību ar 4-0.

Pusfinālu uzvarētāji par čempionu lauriem cīnīsies finālsērijā, bet trešās vietas ieguvēju noteiks pēc regulārās sezonas rezultātiem, un tas nozīmē, ka bronzu saņems "Zemgale/LLU".