HK «Mogo» deviņu vārtu mačā pieveic čempionus «Kurbads»

HK „Mogo” sestdien hokeja virslīgā deviņu vārtu mačā savā laukumā ar 5:4 pievarēja pēdējo divu gadu čempionvienību HK „Kurbards”, liecina organizatoru informācija.

„Mogo” rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Gatis Gricinskis un Rihards Marenis, bet vienu ripu pretiniekiem iemeta Kārlis Ozoliņš. Savukārt viesiem divas reizes vārtus guva Mārtiņš Cipulis, bet pa vienam – Lauris Rancevs un Juris Upītis.

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Marenis, bet „Kurbads” to izlīdzināja otrās trešdaļas sākumā. Līdz pārtraukuma vārtus pa reizei guva visi trīs rezultatīvie mājinieki. Noslēdzošajās divdesmit minūtēs Cipulis atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, bet vienu guva Gricinskis, nodrošinot komandas panākumu.

Sezonas kopvērtējumā līderos atrodas „Riga Prizma” ar 16 punktiem sešās spēlēs. Pa diviem punktiem mazāk ir HK „Mogo”, bet trešajā vietā esošajam HK „Kurbads” ir deviņi punkti.

Čempionātā šogad startē septiņas Latvijas komandas.