HK «Liepāja» uzvar HK «Kurbads», taču finālam par maz

Latvijas kausa izcīņas pusfināla otrajā spēlē otrdien tikās HK “Liepāja” un HK “Kurbads”. Ar rezultātu 6:4 (2:1, 2:2, 2:1) uzvaru svinēja liepājnieki, liecina organizatoru informācija. Tomēr ar šo uzvaru bija par maz, lai liepājnieki sasniegtu turnīra finālu.

Spēles rezultātu atklāja “Kurbada” spēlētājs Juris Štāls, taču pirmajā spēles trešdaļā atspēlēties un pat dubultot liepājnieku pārsvaru izdevās Klāvam Plānicam, gūstot divus vārtus.

Otrajā trešdaļa iesākās ar liepājnieka Iļjas Žučkova gūtajiem vārtiem, bet rezultātu 4:1 jau panāca Māris Diļevka. Otrajā trešdaļā divu vārtu starpību “Kurbadam” izdevās atspēlēt, pateicoties Toma Zeltiņa un Toma Bluka vārtu guvumiem.

Trešajā periodā atkal liepājnieki parādīja savu pārākumu - ar vārtu guvumu atkal izcēlās Diļevka. Juris Štāls no “Kurbada” gan samazināja rezultāta vārtu starpību, un tomēr komandai neizdevās atspēlēties. Izmantojot spēli vairākumā, rezultatīvs bija “Liepājas” spēlētājs Bruno Zabis.

Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Zabis (HK “Liepāja”) un Rodrigo Laviņš (HK “Kurbads”).