HK «Liepāja» un HK «Mogo» hokejisti ar uzvarām sāk virslīgas pusfinālus

Par Latvijas hokeja čempionāta virslīgas pusfinālu favorītiem uzskatītie HK "Liepāja" un HK "Mogo" piektdien mājās izcīnīja uzvaras sērijas pirmajās spēlēs, liecina organizatoru informācija. Regulāras sezonas spēcīgākā komanda HK "Liepāja" ar 7:5 uzveica HK "Prizma", bet pašreizējie čempioni HK "Mogo" Piņķos ar 5:1 bija pārāki par HK "Kurbads".

Liepājā laukuma saimnieki spēles ritējumu sev par labu pavērsa pēdējās trešdaļas vidū, kad trijās minūtēs guva trīs vārtus un panāca 6:3 pārsvaru. HK "Prizma" vēl samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr liepājnieki priekšpēdējā minūtē iemeta ripu tukšos vārtos.

Savukārt HK "Kurbads" atklāja rezultātu Piņķos, taču spēles turpinājumā vārtus guva tikai HK "Mogo" hokejisti. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem bija Mika Lipsberga un Rustama Begova rēķinā. Iepriekšējā sezonā HK "Mogo" hokejisti uzveica HK "Kurbads" finālsērijā par zeltu.

Pusfināla sērijā cīņa būs līdz vienas komandas trim uzvarām. Nākamās spēles paredzētas jau sestdien arī Liepājā un Piņķos. Turpretim finālā sērija ilgs līdz četrām uzvarām.

Regulārajā sezonā septiņas komandas izspēlēja piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļuva izslēgšanas turnīrā, bet divas labākās - uzreiz pusfinālā. Čempiona titula ieguvējus finālsērijā noskaidros ne vēlāk kā 9.aprīlī.