HK «Liepāja» un HK «Kurbads» hokejisti sasniedz Latvijas virslīgas pusfinālu

HK ''Liepāja'' un HK "Kurbads" pēc sestdien gūtajām uzvarām iekļuva Latvijas hokeja virslīgas pusfinālā, savukārt pašreizējie čempioni HS "Rīga/Prizma" cieta ceturtdaļfināla sērijā pirmo zaudējumu un cīņu pret "Zemgale/LLU" turpinās ceturtajā spēlē, liecina rīkotāju informācija.

HK "Liepāja" pēc divām pārliecinoši mājās gūtām uzvarām arī sestdien viesos pieveica HASC "Jūrmala" hokejistus, taču uzvaru 4:3 spēja nodrošināt tikai pagarinājumā. Liepājnieki sestdien pēdējās trešdaļas sākumā palielināja pārsvaru līdz 3:1, tomēr laukuma saimnieki spēja panākt izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus pagarinājuma 8.minūtē Liepājas klubam vairākumā guva Māris Diļevka.

Savukārt HK "Kurbads" izbraukumā ar 6:5 pagarinājumā pārspēja "Ogre/Sāga 97" hokejistus. Pagarinājuma devītajā minūtē Edgars Brancis HK "Kurbads" uzvaru nodrošināja ar realizētu soda metienu.

Abās noslēgtajās ceturtdaļfināla sērijās uzvarētāji bija pārāki ar 3:0.

Pirmo uzvaru sērijā ieguva "Zemgale/LLU", kas mājās ar 5:4 bija pārāki pār HS "Rīga/Prizma". Divus vārtus uzvarētājiem guva Juris Ziemiņš. Sērijā ar 2:1 vadību saglabāja rīdzinieki, kam būs iespēja izšķirošo trešo uzvaru nodrošināt svētdien Jelgavā. Ceturtdaļfināla pāros cīņa ilgst līdz vienas komandas trim uzvarām.

Pusfinālā HK "Kurbads" tiksies ar HK "Liepāja", bet HS "Rīga/Prizma" un "Zemgale/LLU" cīņas uzvarētājs spēlēs pret HK "Mogo", kam kā regulārās sezonas uzvarētājiem uzreiz bija garantēta dalība pusfinālā.