HK «Liepāja» sagrauj HS «Rīga» un iekļūst Latvijas čempionāta pusfinālā

Noraidījumiem bagātā ceturtdaļfināla spēlē sērijā līdz trim uzvarām ceļazīmi uz Latvijas Virslīgas čempionāta pusfinālu izcīnīja HK “Liepāja”, ar rezultātu 5:1 sagraujot HS “Rīga”, liecina organizatoru informācija.

Pirmā trešdaļa noritēja vienlīdzīgi – spēles rezultātu atklāja Egils Kalns, izvirzot liepājniekus vadībā, bet pēc brīža to izlīdzināja HS “Rīga” spēlētājs Artjoms Pankevičs.

Otrajā trešdaļā Kārlis Ozoliņš izvirzīja liepājniekus vadībā. Tad sekoja divi noraidījumi pēc kārtas rīdziniekiem, un šo situāciju izmantoja Kristers Freibergs. Pēc tam rīdzinieki sapelnīja vēl noraidījumus, tostarp Emīls Ģēgeris disciplinārsodu uz desmit minūtēm.

Trešajā trešdaļā ar vārtu guvumu izcēlās Kalns un Leonards Rimjāns. HS “Rīga” notika vārtsargu maiņa – Jāris Voris atstāja vārtus un viņa vietā stājās Denijs Romanovskis. Pēc tam atkal sekoja noraidījumi abām komandām.

Liepājniekiem pusfinālā pretim stāsies HK “Mogo”.