HK «Liepāja» papildlaikā apspēlē HK «Zemgale/LLU», pusfināla sēriju sāk ar uzvaru

Sestdien turpinājās cīņa par iekļūšanu Latvijas hokeja čempionāta finālā. Pusfināla sērijas pirmajā spēlē HK "Zemgale/LLU" savā laukumā piekāpās HK "Liepāja" ar rezultātu 1:2.

Papildlaikā pēc spraiga momenta pie HK "Liepāja" vārtiem, kļūdu pieļāva HK "Zemgale/LLU". HK "Liepāja" spēlētāji devās pretuzbrukumā un ripu vārtos raidīja Reinis Demiters. HK "Liepāja" pirmajā pusfināla spēlē svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Pirmā perioda sākumā iniciatīva piederēja HK "Liepāja", kuri daudz aktīvāk spēlēja HK "Zemgale/LLU" laukuma pusē. Periodam turpinoties, HK "Zemgale/LLU" uzņēma tempu - tas noveda pie daudzām divcīņām, asiem momentiem un noteikumu pārkāpumiem. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrais periods sekoja pirmā pēdām, abām komandām spēlējot ļoti agresīvi. Agresivitāte noveda pie vairākiem noraidījumiem un HK "Liepāja" to pirmie izmantoja rezultatīvi. Vārtus HK "Liepāja" labā guva Verners Egle, panākot rezultātu 1:0. Nedaudz vēlāk, pretinieku mazākumu izmantoja arī HK "Zemgale/LLU". Roberts Jekimovs ripu raidīja vārtu tālajā stūrī un panāca rezultātu 1:1. Otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Trešo periodu abas komandas uzsāka piesardzīgāk, taču drīz vien tempu kontrolēja HK "Zemgale/LLU". HK "Zemgale/LLU" ieturēja pārsvaru noslēdzošajā periodā, izpildot vairākus labus metienus pa HK "Liepāja" vārtiem, taču ripu vārtos ieraidīt nespēja. Trešais periods noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Regulārajā sezonā komandas savstarpēji spēkojās sešas reizes, abām komandām uzvarot trīs reizes. Regulāro sezonu HK "Zemgale/LLU" noslēdza 2. vietā, HK "Liepāja" - 3. vietā.

HK "Zemgale/LLU" galvenais treneris ir Artis Ābols. HK "Liepāja" vienību vada Normunds Sējējs.

Piektdien pusfināla sēriju sāka arī HK "Mogo/LSPA" un HK "Olimp/Venta 2002". Uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 2:1 izcīnīja HK "Olimp/Venta 2002".

OHL pusfināla sērija rit līdz kāda no komandām uzvar četras reizes.

Saistībā ar Latvijas Hokeja federācijas lēmumu, Krievijas un Baltkrievijas hokejisti nevar spēlēt Latvijas čempionātā.