HK «Liepāja» nākamo hokeja sezonu sāks ar jaunu vadību un treneriem

Hokeja klubam "Liepāja" mainījusies vadība, aģentūru LETA informēja jaunās komandas pārstāvji. Klubu dibināja Oskars Mors un Andrejs Žukovs, bet tā prezidenta pienākumus pildīs pazīstamais vārtsargs Mihails Vasiļonoks.

Pirmdien preses konferencē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis atzina, ka pilsētas sporta vadība ir izvērtējusi aizvadīto sezonu, un jauno gribētu uzsākt sadarbībā ar jaunu klubu. Savukārt Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš akcentēja faktu, ka jaunajiem hokejistiem, kuri sāk slidot 4-5 gadu vecumā, būs iespēja redzēt profesionālo sportu, būs uz ko tiekties, lai var lepoties ar Liepājas audzēkņiem.

"Mēs domājam par Liepāju un bērniem, gribam bāzēt klubu uz "Liepājas Sporta spēļu skolas" (LSSS) audzēkņiem, nenoliedzot, ka sportā svarīgi ir panākumi. Spriežam par to, kāda treneru komanda dotu pilsētai vislielāko pienesumu, jo esam ieinteresēti hokejā attīstībā," atzīmē Mors.

Tikmēr Vasiļonoks atcerējās laiku pirms divdesmit gadiem, kad Liepājā tika likti hokeja halles pamati, bet piecpadsmit sporta kluba "Liepājas metalurgs" darbības gados tika izveidota piramīda.

"Pēdējos gados ir bijusi bedre starp komandu un LSSS, gribam atjaunot kontaktu. Cīnīsimies par saviem čaļiem," uzsvēra Vasiļonoks.

Tikmēr Žukovs pauda, ka priekšā smags darbs un kluba vadība apzinās, ka nav nākotnes bez vēstures.

Tuvākajā laikā būs zināms, kuriem treneriem tiks uzticēta komandas vadība nākamajā sezonā.

Vēju pilsētas hokeja komanda "Liepāja"/"Optibet" aizvadītajā sezonā ieņēma otro vietu regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas turnīrā apstājās pirmajā kārtā, ar 1-4 piekāpjoties "Kurbads" vienībai, kas vēlāk kļuva par čempioni.

2013.gadā tika likvidēta "Liepājas Metalurgs" pieaugušo komanda, kas savas pastāvēšanas laikā bez spēlēšanas Latvijas čempionātā piedalījās arī Baltkrievijas ekstralīgā un Austrumeiropas hokeja līgā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti