HK «Liepāja» hokejisti pārliecinoši uzvar sezonā pirmajā spēlē virslīgā

HK "Liepāja" sestdien mājās ar 12:2 uzvarēja HASC/HK "Tukums" hokejistus sezonā pirmajā spēlē Latvijas čempionāta virslīgā, liecina organizatoru informācija. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Raimonds Tūbelis un Iļja Makarovs.

Četru vārtu pārsvaru liepājnieki nodrošināja pirmajā trešdaļā, bet otrā perioda noslēgumā rezultāts bija jau 7:0.

Trešo uzvaru trijās spēlēs sestdien izcīnīja pašreizējie čempioni HK "Mogo", kas Piņķos ar 3:2 uzveica HK "Prizma", lai gan pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:2. Uzvaras vārtus pēdējā perioda vidū guva Edgars Kurmis.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja HK "Kurbads", kas ar 12:3 pārspēja HS "Rīga" hokejistus.

Virslīgas regulārajā sezonā klubi līdz 5. martam izspēlēs piecus apļus. Izslēgšanas turnīrs sāksies 8. martā, bet pēdējo finālspēli paredzēts aizvadīt 5. aprīlī. Pēc reglamenta izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas no septiņām virslīgas komandām. Pusfinālos uzreiz tiks divi spēcīgākie klubi.