HK «Liepāja» hokejisti ar uzvaru pār Turcijas čempioniem startē Kontinentāla kausa turnīrā

Latvijas čempioni HK "Liepāja" piektdien Spānijā ar 8:1 uzvarēja Turcijas spēcīgāko klubu Stambulas "Zeytinburnu" pirmajā spēlē Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas grupā, liecina IIHF informācija. Četru komandu grupas uzvarētāji tiks nākamajā grupu kārtā, kur cīnīsies par vietu četru finālā.

Liepājnieki izšķirošo pārsvaru nodrošināja otrajā trešdaļā, kurā iemeta četrus vārtus un līdz pārtraukumam panāca 5:1. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Imants Ļeščovs un Māris Diļevka.

Liepājas komanda turnīru sāka otrajā grupu kārtā, kur "Zeytinburnu" iekļuva pēc uzvaras pirmās kārtas grupā. Latvijas čempionus Hakas pilsētā vēl gaida tikšanās sestdien ar Spānijas čempioniem CH "Jaca" un svētdien ar Lielbritānijas spēcīgāko klubu Notingemas "Panthers".

Trešās kārtas grupā Spānijas turnīra uzvarētāju pretinieki pēc mēneša būs Francijas klubs Anžē "Ducks", mājinieki dāņi Odenses "Bulldogs" un HC "Donbass" no Ukrainas. Savukārt finālturnīrs paredzēts nākamgad janvāra vidū.

Divdesmito reizi rīkotā Kontinentālā kausa ieguvēji nodrošinās tiesības startēt IIHF Čempionu līgā.