HK «Kurbads» uzvar un atgūst vadību Latvijas čempionāta finālsērijā

HK "Kurbads" sestdien pretinieka laukumā "Volvo" sporta centra hallē, Rīgā, ar 6:1 pārspēja HS "Rīga/Prizma" hokejistus un atguva vadību Latvijas čempionāta finālsērijā, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām HK  "Kurbads" panāca 2:1.

Pa diviem vārtiem trešajā spēlē uzvarētājiem guva Edgars Adamovičs un Ronalds Cinks. Izšķirošs pavērsiens bija otrajā trešdaļā, kad HK  "Kurbads" ieguva 4:1 pārsvaru.

Otrā perioda sākumā HK "Kurbads" kļūdījās savu vārtu priekšā un ļāva laukuma saimniekiem panākt izlīdzinājumu 1:1, taču pēc nepilnas minūtes Hārdijs Parādnieks ar precīzu un tālu metienu atjaunoja vienu vārtu pārsvaru. Savukārt Cinks un Edgars Adamovičs līdz trešdaļas vidum iemeta vēl divus vārtus. Adamovičam tie bija otrie vārti spēlē, jo viņš pirmajā trešdaļā netraucēts no vārtu priekšas atklāja rezultātu.

Otrās trešdaļas turpinājumā netrūka sīku rupjību, taču rezultātu tas neietekmēja. Visi HS "Rīga/Prizma" centieni pēdējā periodā saasināt cīņas gaitu mājiniekiem neko nedeva. Nepalīdzēja arī vārtsarga aizstāšana ar laukuma spēlētāju jau nepilnas četras minūtes pirms cīņas beigām, turklāt pēdējā minūtē Cinks un Ēriks Bisenieks trāpīja tukšajos HS  "Rīga/Prizma" vārtos.

Sērija turpināsies svētdien, kad abas komandas vēlreiz spēlēs "Volvo" sporta centra hallē.

Jau vēstīts, ka sērijas pirmajās spēlēs Ogrē HK "Kurbads" uzvarēja trešdien (10:2), bet HS  "Rīga/Prizma" revanšējās ceturtdien (4:3 pagarinājumā).

Latvijas čempionāta finālsērijas spēle:

HS  "Rīga/Prizma" - HK  "Kurbads" 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)

Vārtus guva: Aleksandrs Baburins - Edgars Adamovičs 2, Ronalds Cinks 2, Hārdijs Parādnieks, Ēriks Bisenieks