Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" 4:3 HK "Prizma"

TTT Rīga gatavojos UGMK

Latvijas Hokeja virslīgas pusfināls. HK "Kurbads" un "Zemgale/LLU"

HK «Kurbads» sper vēl vienu soli tuvāk jaunajai balvai

Latvijas Hokeja virslīgas ("Optibet" Hokeja līgas - OHL) pusfinālā HK “Kurbads” ceturtdien izdevās gūt vēl vienu uzvaru pār “Zemgale/LLU” hokejistiem, uzvarot ar rezultātu 3:0 un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu spēles desmitajā minūtē atklāja Jānis Straupe, bet otrā perioda septītajā minūtē, izmantojot vairākumu, rezultāta starpību vēl vairāk palielināja Jānis Sprukts. Nepilnas 12 minūtes pirms spēles beigu signāla Mārtiņš Gipters "Kurbada" labā guva jau trešos vārtus, realizējot vairākumu.

Jau ziņots, ka pusfināla sērijas pirmajā spēlē “Kurbads” uzvarēja “Zemgale/LLU” 4:0, savukārt otrajā pusfinālu pāru duelī trešdien HK “Mogo” uzvarēja HK “Prizma” hokejistus.

Nākamo spēli “Kurbads” un “Zemgale/LLU” aizvadīs sestdien, bet “Mogo” un “Prizma” – piektdien.

Pusfinālu uzvarētāji tālāk tiks finālā, kur cīnīsies par Latvijas čempionu titulu un iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) organizētajā Kontinentālajā kausā. Savukārt trešās vietas ieguvēji tiks noteikti, balstoties uz regulārā čempionāta rezultātiem.

Zīmīgi, ka šogad hokejisti cīnīsies par pavisam jaunu balvu - Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar “Optibet sporta bārs” izveidojusi jaunu Latvijas hokeja čempionāta ceļojošo trofeju. 23 kilogramu smago un vairāk nekā vienu metru augsto trofeju darināja “Oskara kalēja darbnīca”. Jaunā čempionu trofeja tika veidota starp klasisko un industriālo stilu.

“Šī trofeja ir īsts kalēju roku darbs, kuras veidošanā piedalījās vairāki meistari. Kausa tapšanā piesaistījām arī kalēju no kaimiņzemes - Igaunijas. OHL čempionu kausu sākām projektēt pagājušajā gadā, bet fiziski kauss tika uztaisīts divu mēnešu laikā, kas priekš šādas grandiozas trofejas ir ļoti niecīgs sprīdis,” sacīja “Oskara kalēja darbnīcas” īpašnieks Oskars Vincevičs.